Інформація

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Назва предмета:

Crazy Campers [Pomoc dydaktyczna] = Szalony biwak

Назва:
Crazy Campers [Pomoc dydaktyczna] = Szalony biwak
Автори:
Hanlon, Bill
Wagner, Steve
Видавець:
Belgia : Eureka 3D Puzzle
Дата публікації:
[2019]
Фізичний опис:
1 pudełko (plansza, elementy łamigłówki, instrukcja w języku polskim, książeczka z wyzwaniami, instrukcją i rozwiązaniami w języku angielskim, francuskim, belgijskim, niemieckim i włoskim) : karton, plastik, ilustracje kolorowe ; 29x22x8 cm
Співавтори:
Eureka 3D Puzzle. Wydawca
Тема:
Biwak
Niedźwiedzie
Myślenie
Uwaga (psychologia)
Wyobraźnia
Orientacja przestrzenna
Edukacja i pedagogika
Hobby i czas wolny
Жанр / Форма:
Gry i zabawki
Publikacje dydaktyczne
Gry i zabawy umysłowe
Gry edukacyjne
Gry planszowe
Зауваження:
Witamy na Szalonym biwaku, przygotowywanie obozowiska nigdy nie było większą zagadką
Każde wyzwanie pokazuje, gdzie na planszy należy umieścić element z namiotem i... zaglądającym do niego niedźwiedziem. Właściwe umieszczenie namiotu na planszy jest kluczowe, ponieważ jeśli będzie ono błędne, zagadki nie da się rozwiązać. Następnie dokłada się pozostałe dziesięć elementów. Kiedy wyzwanie zostanie poprawnie rozwiązane, na planszy nie pozostanie żadne puste miejsce
W książeczce znajduje się trzynaście wyzwań dla początkujących, które pokazują lokalizację dwóch elementów, co ułatwia rozwiązywanie zadania. Dla bardziej doświadczonych biwakowiczów autorzy przygotowali dwadzieścia trzy wyzwania z podaną lokalizacją tylko jednego elementu. Jeśli w trakcie rozwiązywania gracz utknie, w książeczce znajdzie podpowiedzi, które wskazują położenie dwóch kolejnych elementów. Jeśli nadal rozwiązanie nie będzie przychodzić do głowy, na końcu książeczki znajdują się rozwiązania każdej zagadki
"Szalony biwak" był zainspirowany klasyczną łamigłówką logiczną zwaną Pentomino. Tak jak w oryginalnej zagadce, "Szalony biwak" opiera się na elementach, których podstawa składa się z identycznych kwadratów połączonych krawędziami
Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Wszystkie łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby
Na opakowaniu: "Setting up camp has never been so puzzling!"
Gra dla 1 gracza w wieku 6+
Instrukcja w języku polskim ; Książeczka z wyzwaniami, instrukcją i rozwiązaniami w języku angielskim, francuskim, belgijskim, niemieckim, włoskim i holenderskim
Зміст серії:
Eureka! Ah! Ha Games
15. Pomoce dydaktyczne
пропозиція бібліотеки
LDR   04351ckm#a2200589#i#4500
008   231114s2019####pl#nnn#g######|###g|pol#d
245 0 0 %a Crazy Campers %h [Pomoc dydaktyczna] = %b Szalony biwak / %c Bill Hanlon, Steve Wagner.
246 3 1 %a Szalony biwak
260 #  %a Belgia : %b Eureka 3D Puzzle, %c [2019].
300   %a 1 pudełko (plansza, elementy łamigłówki, instrukcja w języku polskim, książeczka z wyzwaniami, instrukcją i rozwiązaniami w języku angielskim, francuskim, belgijskim, niemieckim i włoskim) : %b karton, plastik, ilustracje kolorowe ; %c 29x22x8 cm.
336   %a obiekt 3D %b tdf %2 rdacontent
336   %a obraz %b sti %2 rdacontent
336   %a tekst %b txt %2 rdacontent
337   %a bez urządzenia pośredniczącego %b n %2 rdamedia
338   %a inny nośnik nie wymagający urządzenia pośredniczącego %b nz %2 rdacarrier
380   %a Gry i zabawki
380   %a Publikacje dydaktyczne
385   %m Grupa wiekowa %a Dzieci
385   %m Grupa wiekowa %a Młodzież
385   %m Grupa wiekowa %a Dorośli
385   %a Rodzice
490 1  %a Eureka! Ah! Ha Games
500   %a Witamy na Szalonym biwaku, przygotowywanie obozowiska nigdy nie było większą zagadką.
500   %a Każde wyzwanie pokazuje, gdzie na planszy należy umieścić element z namiotem i... zaglądającym do niego niedźwiedziem. Właściwe umieszczenie namiotu na planszy jest kluczowe, ponieważ jeśli będzie ono błędne, zagadki nie da się rozwiązać. Następnie dokłada się pozostałe dziesięć elementów. Kiedy wyzwanie zostanie poprawnie rozwiązane, na planszy nie pozostanie żadne puste miejsce.
500   %a W książeczce znajduje się trzynaście wyzwań dla początkujących, które pokazują lokalizację dwóch elementów, co ułatwia rozwiązywanie zadania. Dla bardziej doświadczonych biwakowiczów autorzy przygotowali dwadzieścia trzy wyzwania z podaną lokalizacją tylko jednego elementu. Jeśli w trakcie rozwiązywania gracz utknie, w książeczce znajdzie podpowiedzi, które wskazują położenie dwóch kolejnych elementów. Jeśli nadal rozwiązanie nie będzie przychodzić do głowy, na końcu książeczki znajdują się rozwiązania każdej zagadki.
500   %a "Szalony biwak" był zainspirowany klasyczną łamigłówką logiczną zwaną Pentomino. Tak jak w oryginalnej zagadce, "Szalony biwak" opiera się na elementach, których podstawa składa się z identycznych kwadratów połączonych krawędziami.
500   %a Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Wszystkie łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby.
500   %a Na opakowaniu: "Setting up camp has never been so puzzling!".
500   %a Gra dla 1 gracza w wieku 6+.
505 0 # %a Pudełko zawiera: planszę obozowiska ; 11 elementów łamigłówki ; Instrukcję w języku polskim ; Książeczkę z wyzwaniami, instrukcją i rozwiązaniami w języku angielskim, francuskim, belgijskim, niemieckim, włoskim i holenderskim.
546   %a Instrukcja w języku polskim ; Książeczka z wyzwaniami, instrukcją i rozwiązaniami w języku angielskim, francuskim, belgijskim, niemieckim, włoskim i holenderskim.
650  9 %a Biwak
650  9 %a Niedźwiedzie
650  9 %a Myślenie
650  9 %a Uwaga (psychologia)
650  9 %a Wyobraźnia
650  9 %a Orientacja przestrzenna
655  9 %a Gry i zabawy umysłowe
655  9 %a Gry edukacyjne
655  9 %a Gry planszowe
658   %a Edukacja i pedagogika
658   %a Hobby i czas wolny
700 1 # %a Hanlon, Bill. %e Autor
700 1 # %a Wagner, Steve. %e Autor
710 2 # %a Eureka 3D Puzzle. %e Wydawca
830  0 %a Eureka! Ah! Ha Games 

Розташування:

Розташування:

Відділ:

Документи для позики

Biblioteka-1-79:
BP Ostrołęka
Nr inwentarza-1-79:
PD 649
Sygnatura-1-79:
DZS 649
Статус:
Dostępna
Dostępny

Надіслати думку

Ваш відгук дуже важливий для нас і може бути надзвичайно корисним, щоб показати нам, де ми можемо покращити. Ми були б дуже вдячні, якби ви витратили кілька хвилин, щоб заповнити цю коротку форму.

Формуляр